לקבלת הצעת מחיר


סיפורי הצלחה

חברת טללים הינה חברה ייחודית למתן שירות טלפוני במודל מיקור חוץ. הישגיה המרשימים חשפו מודל ייחודי של מוקד CALL CENTER. הזוכה מידי שנה במדדים הגבוהים ביותר של יעילות ואדיבות ללקוח הקצה.

 

 

 טעימה מהפידבקים שמחזירים לנו הלקוחות שלנו:

 

פלאפון תקשורת -  

מכל המוקדים בארץ, המוקד הזה נמצא בערכי המדדים הגבוהים ביותר!
מדובר בצוות מקצועי ונאמן לחברה, שעושה את עבודתו בצורה מצוינת עם הרבה אכפתיות ורצון טוב, אנחנו שמחים לעבוד אתכם בשיתוף פעולה!

 

 
 
מכבי שירותי בריאות -
הסוד האמיתי של טללים הוא כח האדם המשובח שבו. הנציגות שלכם נותנות שירות יוצא דופן למבוטחים שלנו, במסירות ונאמנות בכל שלב. אנחנו גאים להיות שותפים שלכם לדרך, לעשיה ולחזון.

 

   

פנגו -  
המוקד מתאפיין ביכולת להבין כל דבר בצורה מהירה ומושלמת. להטמיע כל שינוי מהמנהלים עד אחרון הנציגים מתוך אחריות מלאה אמונה ואהבה. אתם פרטנרים מלאים לחברה.

 

 

בזק -

יש לנו נסיון רב עם משווקים וטללים הוכיחו לנו שמקצועיות זו בחירה. הצוות והנציגות שואלות ומעמיקות על מנת להבין את הצרכים של הלקוח לעומק ובצורה הנכונה ביותר בכל נושא שהן נחשפות אליו. הן לוקחות אחריות מלאה על הלקוח, ולא פעם הערנות שלהן הביאה אותנו לתקן ולשפר דברים. הן בעלות מוסריות גבוהה. אני רואה בהן חלק אינטגרלי מתוך בזק.

 

 

לירם -

מה שמיוחד בבנות בטללים זה הנצנוץ בעיניים. של אנשים שמגיעים לעבודה ורואים בה אפשרות לא רק להעביר את הזמן אלא לתת מעצמם. יש להן רצון עז להצליח. זה מיוחדות שלא ראינו בשום מקום!

 

 

עמינח -

לעבוד אתכם זו זכות. הייחודיות שלכן זו יכולת הלמידה המדהימה ושיתוף פעולה מושלם. הנציגות מקצועיות, שרותיות ובעלות מוסר עבודה שאין כמוהו בשום מקום אחר. האנרגיה החיובית שפורצת מכן גם ברגעים קשים, בשילוב מסירות ונועם שוברת שיאים חדשים.

 

 

עיריית בני ברק -

תגובה מהירה לכל שאלה פניה וענין. אנחנו מרגישים שאכפת לכן באופן אישי ואמיתי. 
 

 

מכבי טבעי -

טללים מביאה רוח של שליחות, עזרה הדדית ובריאות שלמה, כל הנציגות באות עם רצון לעשות טוב בשיתוף פעולה מלא עם החברה.
 

 

 

אנחנו מתמחים בהעצמת שביעות רצון לקוחות הקצה של חברות וארגונים. מתוך לקיחת אחריות מלאה על תפקוד המוקד בכל ההיבטים. זה הדבר שמאפשר לנו להוביל בכל יום מחדש בכל המדדים.

 

 במוקדי טללים מועסקות כ-400 נציגות השמחות להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר!!!

 

 

עבור לתוכן העמוד